.

.

Примарно Злато Карат Бело Злато Конкавно Сидро Синџир Нараквица

Примарно Злато Карат Бело Злато Конкавно Сидро Синџир Нараквица

DEN 896.00
Залиха
Достапно за нарачка

Украсете го вашиот зглоб со оваа нараквица со синџир за сидро стилизирана во бело злато од 14 карати. Оваа нараквица широка 5,25 мм има вдлабнати сидро врски кои формираат прекрасен дизајн на синџирот. Затвора со затворач за јастог за совршена безбедност оваа нараквица е достапна во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 7,32 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Конкавна Сидро Синџир Нараквица : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 7-инчен х 5,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка 14 Каратно Бело Злато, Цврста, Конкавна, Јастог Канџа.

Спецификација

Избор на клиент