.

.

Раселин 942ГР-ЗАВИСНИК 18 Леано Алуминиумско Тркало, ЗАВИСНИК ГРЕЈСТОУН 6Х139. + Одговара изберете: 2015-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ЛТ, ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К1500

Раселин 942ГР-ЗАВИСНИК 18 Леано Алуминиумско Тркало, ЗАВИСНИК ГРЕЈСТОУН 6Х139. + Одговара изберете: 2015-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

DEN 2560.00
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАВИСНИК ГРЕЈСТОУН 18Х9 6Х139, 7 +12мм Раселин 942ГР-ЗАВИСНИК 18" Леано Алуминиумско Тркало, ЗАВИСНИК ГРЕЈСТОУН 18Х9 6Х139, 7 +12мм.Цврст 6 зборуваше со контурен дизајн на лицето. Расипано лого на Раселин на усна. Завртка на капа со контрастно врежано лого на Раселин.

Спецификација

Избор на клиент