.

.

Ѕвезди Вртливата Столица со Комплет За Изготвување И Седиште За Перница

Ѕвезди Вртливата Столица со Комплет За Изготвување И Седиште За Перница

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : Сина Пченкарно Цвеќе; контрола на вртливата и висината на седиштето. 16 во акции бои. Дизајн на седиште со тројна Кривина. Заменливи перници за седишта отпорни на дамки. Цврсти црни полипропиленски тркалца. Ги исполнува или Надминува стандардите АНСИ/БИФМА. Комплет за изготвување за претворање во столче. Капацитет на тежина : 250 фунти. На Сликата Во Шамрок Грин. Основна големина : 27 во. 5 Ѕвезда. Големина на седиштето : 18.5 во. х 17.5 во. Големина на грбот : 19 во. х 16 во. Висина на седиштето : 22 во. - 26 инчи. Генерално : 22 во. W x 22.5 во. Д х 41.75-45 во. Х. Боја : Пченкарно Сино. Контрола на вртливата и висината на седиштето. 16 во акции бои. Дизајн на седиште со тројна Кривина. Заменливи перници за седишта отпорни на дамки. Цврсти црни полипропиленски тркалца. Ги исполнува или Надминува стандардите АНСИ/БИФМА. Комплет за изготвување за претворање во столче. Капацитет на тежина : 250 фунти. На Сликата Во Шамрок Грин. Основна големина : 27 во. 5 Ѕвезда. Големина на седиштето : 18.5 во. х 17.5 во. Големина на грбот : 19 во. х 16 во. Висина на седиштето : 22 во. - 26 инчи. Генерално : 22 во. W x 22.5 во. Д х 41.75-45 во. H.

Спецификација

Избор на клиент