.

.

Конверс Машка Точка Човек О Бело Црвено Глуждот-Висока Ткаенина Модна Патика-12М

Конверс Машка Точка Човек О Бело Црвено Глуждот-Висока Ткаенина Модна Патика-12М

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Овие стилски чевли за мажи донесени од Конверс го олицетворуваат зборот разноврсна. Иако се технички чевли, овие патики се удобни како влечки што ги прави совршени за моменти на одмор, како и за ригорозни тренинзи. Очекувате најдобрите атлетски чевли да го ублажат стресот што активноста го предизвикува на вашите стапала. Оваа обувка не е исклучок : гумениот ѓон и обезбедува оптимална заштита и удобност на секој терен без разлика дали шетате по тротоарот пешачејќи по планинска патека или удирате во теренот. Зголемете се преку тренинзи со висок удар и останете стабилизирани за време на рутините со низок удар благодарение на овие лесни машки атлетски чевли. Не дозволувајте удобното вклопување да ве измами; направени со издржливи материјали од ткаенина овие патики одат на далечина буквално и фигуративно. Точка човек вол чевлите, исто така, обезбедуваат избалансирана поддршка на критичните точки на притисок. Ова е од клучно значење за стабилноста и правилното држење на телото два од најважните аспекти на многу здравствени и фитнес активности. Без разлика дали трчате маратон или лежите во дворот, можете да бидете сигурни дека овие чевли за трчање ги поддржуваат вашите стапала низ сето тоа. Пробајте Еден Пар Обратна Точка Човек вол денес и почувствувајте ја удобноста за која сите зборуваат. Конверс Машка Точка Човек Вол Бел / Црвен Глужд-Висока Ткаенина Модна Патика-12М.

Спецификација

Избор на клиент