.

.

Погодност Концепти Седнете Натали Акцент Стол, Еспресо Фау Кожа Еспресо

Погодност Концепти Седнете Натали Акцент Стол, Еспресо Фау Кожа Еспресо

DEN 2320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете малку модерен талент од средината на векот во вашата колекција за украсување на домот Со Столчето За Акцент На Натали со Практични Концепти. Ова прекрасно современо парче е создадено за совршено спарување со прекрасните Дизајни4удобност Натали Акцент Отоманска Столица. Потпирачот за грб на овој стол прикажува детали со копчиња кои нудат безвременски и свечен изглед. Неговото седиште и потпирачот за грб се полни со густа перница од пена за да се обезбеди максимална удобност и се обложени со луксузна вештачка кожа која лесно се чисти. Седиштето од ткаенина е поддржано од мазна рамка завршена со еспресо изработена од цврсто гумено дрво, а нозете вклучуваат и прилагодливи стапала. Оваа прекрасна единица е лесна за составување и достапна во многу завршетоци и текстури за да се координира со бесконечен домашен декор. Осветлете го вашиот простор за живеење со мешање или совпаѓање на комплет Столици Со Акцент На Натали според Концептите За Погодност, секој продаден одделно. Дел Од Колекцијата За Седење со Практични Концепти. Совршено се спарува со Дизајни4удобност Натали Акцент Отоманска Столица со Практични Концепти. Средината на векот & современи стилови. Кавга слободен собранието со инструкции предвидени. Рамката на столот е изработена од цврсто гумено дрво. Прилагодливи стапала. Тапациран во детални ткаенини. Мека пена перници & копче-тафтинг детали. Ниско одржување, лесно за чистење и изградено за издржливост. За одржување и заштита на вашиот мебел, редовно бришете ги сите површини со мека чиста сува крпа. Собрана тежина на производот : 26 килограми. Собрани димензии на производот : (Л) 27.5 во. x (W) 28.5 во. х (Ж) 31.25 во. Максимален капацитет на тежина на столот : 250 фунти. Бојата може малку да се разликува поради приказот на мониторот или осветлувањето на фотографијата.

Спецификација

Избор на клиент