.

.

Stuple Industries дозволува да се добие пријатна геометриска рамка за зеленило зеленило, 20, дизајн од Елизабет Тиндал

Stuple Industries дозволува да се добие пријатна геометриска рамка за зеленило зеленило, 20, дизајн од Елизабет Тиндал

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : цветен дизајн; Графики; Образец; Лист; Лисја; Гранчиња; Гранки; Есен; Геометрија; Есен;. Дизајн од Елизабет Тиндал.

Спецификација

Избор на клиент