.

.

Капакот на окото на окото компатибилен со BMW 228i; BMW M235I боја да се совпадне

Капакот на окото на окото компатибилен со BMW 228i; BMW M235I боја да се совпадне

DEN 247.84
Залиха
Достапно за нарачка

PRODUCT SPECIFICS Product Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Paint to Match Vehicle Body Type : Convertible/Coupe Replaces OE Number : 51118058061 Replaces Partslink Number : BM1029142 Interchange Part Number : 51118058061, BM1029142 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty TOW EYE COVERManufactured from top Квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Compatible with the following vehicles : Position : Front Fitnote : For Models With M Sport Package BMW2014-2016 228i Base2015-2016 228i x Drive Base2019-2020 230i2017-2018 230i Base2019-2020 230i x Drive2017-2018 230i x Drive Base2014-2016 M235i Base2015-2016 M235i x Drive Base2019 -2020 M240 I2017-2018 M240 I BASE2019-2020 M240 I XDRIVE2017-2018 M240 I XDRIVE BASE Заменува OE Број : 51118058061. Заменува број на делови : BM1029142. Број на размена на дел : 51118058061, BM1029142. FITS SELECT : 2014,2016 BMW 228 I 2014-2016 BMW M235i 2017-2018,2019,2020-2021 BMW 230i 2015 BMW 228 I SULEV 2015-2016 BMW M235 XI 2017-2018,2019,2020-2021 BMW 230 XI 2017-2018 2019.2020 BMW M240i 2017-2018,2019,2020-2021 BMW M240 XI и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент