.

.

Шармо Женски Култури Ками Врвови Вграден Градник Основен Ребрести Плетен Исечен Резервоар

Шармо Женски Култури Ками Врвови Вграден Градник Основен Ребрести Плетен Исечен Резервоар

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Шармо е меѓународен онлајн моден и професионален трговец на мало, и ние сме ангажирани во костими за капење за женската индустрија повеќе од 5 години. Ние секогаш се стремиме да им обезбедиме на дамите нешто стилско и шармантно во костими за капење и професионална спортска облека. Нашите производи се базираат на сет за бикини, покривки, комплети танкини, едноделни костими за капење, долна облека, јога панталони, резервоар и така натаму. Шармо Женски Култури Ками Врвови Вграден Градник Основен Ребрести Плетен Исечен Резервоар. Тип На Облека : Камизола. Пол : За Жените. Материјал : 92% Памук, 8% Спандекс . Еластичност : Еластична. Пакет Вклучени : 1* врвот. Топли Совети : . Ве молиме внимателно погледнете ја нашата детална табела со големини на страницата со детали пред да ја купите.Препорачајте миење раце со волд вода а потоа закачете dry.As различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да варира од сликитене двоумете се да побарате помош доколку имате некакви проблеми со нашите производи, нашиот тим е секогаш тука за вас! 92% Памук, 8% Спандекс. УДОБНИ РЕЗЕРВОАРИ ЗА ЖЕНИ-Густата памучна ткаенина помага да се чувствувате удобно кога тренингот или секојдневното носење. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ ЗА ЦЕВКИ ГРАДНИК НАДГРАДЕН ПРИЛАГОДЛИВ ремен за шпагети помага да се вклопи во обликот на вашето тело посовршено, одлично за подлога или носење како секси врв на ками. ПОЛИЦА ГРАДНИК РЕБРЕСТИ ВРВОВИ-Вградениот градник ви дава пријатно и лесно чувство и ви обезбедува мала поддршка. ТОПКА ВРАТОТ КУЛТУРА ВРВОТ-Симпатична и еластична, исто така погоден за големи гради. ПРИЛИКИ-Тенок Фит, изгледа симпатично со шорцеви, здолништа фармерки. Не само совршен како секси култура блузи за жени клубска облека, но исто така совршен за повик, излегување, датира, клуб, партија, плажа, јога или секојдневно носење.

Спецификација

Избор на клиент