.

.

Воодушевување Накит Црн Никелтон Голем АБ Кристален Сабја Сребрен Заб Скрипта Почетен Диск - С - Шарм Ѓердан, 20 +3

Воодушевување Накит Црн Никелтон Голем АБ Кристален Сабја Сребрен Заб Скрипта Почетен Диск - С - Шарм Ѓердан, 20 +3

DEN 256.00
Залиха
Достапно за нарачка

Црн Никел Тон Голем АБ Кристал Сабја Сребрен Заб Сребрена Скрипта Почетен Диск - С - Шарм Ѓердан, 20 " +3". Црн Никел Тон Голем Аб Кристал Сабја Заб Шарм е прибл. 0,8 х 0,38 х 0,18 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Оваа Среќа Шарм е 3-Д со јасни АБ кристали. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. Воодушеви накит дизајни накит за возрасни жени и тинејџери. Секој ѓердан е направен по нарачка.

Спецификација

Избор на клиент