.

.

Д Каземат Крајната Таблата Со Исечоци-Бела

Д Каземат Крајната Таблата Со Исечоци-Бела

DEN 121.44
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа таблата со исечоци има underономска форма и текстура под површината за удобно држење и лесно ракување. Системот за еластичен кабел обезбедува документи и други предмети на место. Крајната Таблата со Исечоци 1pk, Бела : оваа таблата со исечоци има underономска форма и текстура под површината за удобно држење и лесно ракување. Системот за еластичен кабел обезбедува документи и други предмети на место. Овој пакет содржи една табла со исечоци од 13" х 9". Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент