.

.

асдоклхк Жена Плус Големина Клиренс Фустани, Секси Ноќен Клуб Црта-Вратот Прерамки Рамо Надвор Мини Молив Фустан

асдоклхк Жена Плус Големина Клиренс Фустани, Секси Ноќен Клуб Црта-Вратот Прерамки Рамо Надвор Мини Молив Фустан

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : Л Биста : 60-78см/23,62-30,71" Половината : 66-78см/25,98-30,71 "Колк : 88-100см/34,65-39,37 "Должина : 64см/25,20". Големина : С Биста : 52-70см/20,47-27,56" Половината : 58-70см/22,83-27,56 "Колк : 80-92см/31,50-36,22" Должина : 62см/24,41". Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. ① Подарок тоа е најдобриот избор за подарок за девојка, сопруга, мајка, најдобра и може да се користи како подарок за Денот На Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ и Денот на Благодарноста елегантен фустан за жени секси фустан за жени секојдневен фустан за жени секојдневен елегантен фустан за жени свадбен гостин розов фустан за жени секси фустан со долги ракави за жени секси кожен фустан за жени секси блејзер фустан за жени секси фустан за жени секси фустан за жени секси фустан за жени секси фустан за жени секси фустан за жени секси клупска облека фустан за жени секси ноќен фустан за жени секси секојдневен фустан за жени секси клупски фустан за жени секојдневен Фустан за Жени секојдневен Елегантен фустан Со Плус Големина за Жени Секојдневен Долг Фустан за жени секојдневен розов фустан за жени секојдневен црвен фустан за жени секојдневен летен фустан за жени секојдневен елегантен секси фустан за жени секојдневен елегантен црковен фустан за жени секојдневен секси фустан за жени секојдневен елегантен секси фустан за жени. макси фустан за жени плус големина макси фустан за жени зимски макси фустан за жени боди макси фустан за жени летен фустан за жени елегантен фустан за жени елегантен розов фустан за жени елегантен блејзер фустан за жени елегантен смокинг фустан за жени елегантен фустан за специјална пригода за жени елегантен елегантен фустан за жени елегантен секси фустан за жени елегантен за венчавка фустан за гости за жени елегантен плус големина розов фустан за жени розова облека за жени секси жешка розова фустан за жени светло розова фустан за жени розова фустан за жени партија бебе розова фустан за жени руменило розова фустан за жени елегантен розова фустан за жени долги ракави розова фустан за жени плус големина џемпер фустан за жени долг ракав фустан за жени макси фустан за жени розова фустан за жени фустан за жени фустан за жени. Информации : Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно, секси Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија.

Спецификација

Избор на клиент