.

.

Симулација На Божиќна Декорација Постар Прозрачен Украс Б

Симулација На Божиќна Декорација Постар Прозрачен Украс Б

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Облека : 40*20*10 см со светла : Без Батерии, Треба Да Донесете Свои 3 Ааа Батерии) вклучено Пакување : 1 парчиња* симулација На Божиќна декорација постари светлечки орнаменти 1. Дедо Мраз со светла може да го украси вашиот простор и да додаде прекрасна глетка во вашата соба. 2. Симулирајте дедо Мраз, добро направен. 3. Уникатни Украси За божиќна декорација. 4. Може да се користи и како декорација на вашето место за состаноци и како декорација на просторијата. 5. Совршен како подарок за семејството и пријателите.

Спецификација

Избор на клиент