.

.

Мускулна Гаража Целосна Услуга ОТВОРЕНИ Часови ВРАМЕНИ ЛЕД Знак

Мускулна Гаража Целосна Услуга ОТВОРЕНИ Часови ВРАМЕНИ ЛЕД Знак

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Специјализирана механика, демони за брзина на спортски автомобили, тркачи за влечење и ентузијасти за класични автомобили ја препознаваат уникатната убавина на лесното возило со моќен мотор со високи перформанси. Креативно прикажете ја вашата љубов кон мускулните автомобили со оваа анимирана лед ѕидна уметност. Оваа динамична сигнализација, читање " Мускулна Гаража, Целосна Услуга, Отворена 24 Часа", е подеднакво погодна за професионална или лична гаража, човечка пештера или домашен бар. Кога се вклучени, зборовите "Мускулна Гаража" се осветлени во НАИЗМЕНИЧНИ СИНИ и зелени ТРЕПКАЧКИ LED светла, соодветно, додека заоблениот правоаголник под останува осветлен во стационарна бела светлина. Со енергетски ефикасни ЛЕД светла и смел, светол текст, овој знак за осветлување сигурно ќе остави голем впечаток во вашиот домашен декор. СПЕЦИФИКАЦИИ на производот : Димензии : 10" H x 19" W x 1" D Тежина : 1.45 фунти ОКО-ФАЌАЊЕ-Инспириран Од гроздобер неонски знаци, ова живописно парче спарува задебелен текст во класичните фонтови со разнобојни led маркирани светла. ЛЕД СВЕТЛА-Бројни вградени светла работат на трансформација на оваа ѕидна уметност во блескав знак за осветлување со волшебно движење. Овие Led Диоди се енергетски ефикасни, како и визуелно впечатливи. РАЗНОВРСНА-овој знак за осветлување изгледа одлично во сите услови на осветлување. Опремен со прекинувач за вклучување/исклучување, можете да изберете помеѓу шарени букви кога знакот е ИСКЛУЧЕН или блескаво LED осветлување кога е ВКЛУЧЕН. ВРАМЕН и ПОДГОТВЕН за ЗАКАЧУВАЊЕ - овој предводен знак доаѓа во тенка црна рамка и подготвен со хардвер за закачување. Тој е добро изработен, но лесен, што овозможува лесна испорака и монтирање.

Спецификација

Избор на клиент