.

.

Здраво падот на дуксерот со качулка уникатна мала сива боја

Здраво падот на дуксерот со качулка уникатна мала сива боја

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте ја пријатна оваа есен со овој дизајн на Hello Fall! Излезете во стил со овој смел и убав дизајн што ќе ве чувствуваат есенските вибрации цела сезона! Раскажете ја сезоната во доверба и поставете ја со овој вид на еден вид. Здраво есен, дуксер за дуксери унисекс, мала сива есенска лисја од есенска сезона сезонска здраво здраво. Ова е џемпер со сива машка или женска качулка (стандардна увид) што се продава од Teesandtankyou отпечатено на унисекс -кошула со качулка (Худи). Стандардно вклопување (унисекс/мажи). 8 мл, 50% памук / 50% полиестерско преостано руно плетено. Печатени во САД . Нашето еко-пријателско мастило засновано на вода директно во нашите влакна на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, живеел во изглед. (Нема пукање или пилинг како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте го внатре и на нежен циклус во ладна вода.

Спецификација

Избор на клиент