.

.

KIRCUIT AC DC адаптер компатибилен со WatchGuard 140-2276- GT-41052- Globtek Inc gt WG Watch Cord Supp

KIRCUIT AC DC адаптер компатибилен со WatchGuard 140-2276- GT-41052- Globtek Inc gt WG Watch Cord Supp

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Kircuit AC DC адаптер компатибилен со Watch Guard 140-2276-001 GT-41052-1512 Globtek Inc 1402276001 GT410521512 WG Watch Watch Cord Cord Kircuit Adapter/Charger/Power/Power/Cord/Cord E специјално дизајниран и тестиран за да ги задоволи потребите на вашиот уред. Производ направен Со највисок квалитет на материјали.100% сосема нов, адаптер за замена за наведените модели, адаптерите за Kircuit се преносен извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред. Ве молиме проверете го вашиот модел пред купување. Ако не можете да го пронајдете вашиот модел овде, ве молиме контактирајте не со името на вашиот производ и информациите за моделот, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот адаптер/ полнач. Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz.great за замена или враќање назад. 100% сосема нови, произведени со највисок квалитет на материјали (не-ОЕМ). Должина на кабелот : 6,5ft. 100% компатибилен со моделот на уредот наведен . Тестирани единици. Во одлична работна состојба . Загарантирани се истиот или следниот работен ден.

Спецификација

Избор на клиент