.

.

Есенско Божиќно новороденче бебешки момчиња облека облека за цртани филмови со долги ракави скокање + лента за глава XMAS облека 0-18 милиони

Есенско Божиќно новороденче бебешки момчиња облека облека за цртани филмови со долги ракави скокање + лента за глава XMAS облека

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Краток опис не е достапен материјал : полиестерска ткаенина, дишење и апсорбирање на пот, мека и пријателска за кожата, лесна и удобна, не е лесна за избледување и деформација . Карактеристики : Божиќна јака за печатење на цртани филмови со долги ракави со долги ракави со прицврстувачи за лесно За промена на пелени, едноставни и симпатични . прилика : Оваа прекрасна џемпери се вклопува за пролет, есен, Божиќ, роденденски забави, семејни вечери, секојдневен живот, дом, патувања за одмор, пикник, итн. Четири големини : 0-3 месеци /3 -6 месеци /6-12 месеци /12-18 месеци, погоден за девојчиња и момчиња. Ве молиме, проверете ја нашата табела со големина пред да нарачате . што ќе добиете : 1 x бебе ромпер, 1 x лак за коса. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Спецификација

Избор на клиент