.

.

Sanените Sanviglor Women Balllet Flat Perl Mary Jane Sandals затворени пети станови свадба Пу лесни чевли за одење цврста боја на обична облека за чевли 7

Sanените Sanviglor Women Balllet Flat Perl Mary Jane Sandals затворени пети станови свадба Пу лесни чевли за одење цврста боја

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Description : Gender : Women, Ladies, Female Style : Mary Jane Sandals, Comfort Shoes, Casual Shoes, Flats, Mary Jane Flats, Walking Shoes Pattern Type : Solid Color Color : Apricot, Light Yellow (Optional) Size : US 4, US 4.5, US 5 , САД 5,5, САД 6,5, САД 7, САД 7,5, САД 8 (следете ја табелата со големина за да изберете Ве молиме) Горниот материјал : Puout Sole Материјал : Гумален тип : Flatfastening : Slip Ontoe Тип : Тркалезна висина на тота : Низок врвсезон : пролет, лето, лето, Есен, зимски клетки : секојдневно, дневно, затворено, отворено, празник, плажа, патување, датуми : 1. Удобна и мазна пичка кожа горната, мека и пријателска со кожата, со перформанси за дишење и добра еластичност.2. Удобно, симплистички, издржлив, флексибилен, обичен, погоден за употреба во затворен/отворен простор. Womenените Мери Janeејн Стан.3. Дизајн на мека гумена надворешна плоча, со добра еластичност, ѓонот е отпорен на лизгање и отпорен на абење.4. Удобно лизгање на затворање за лесно вклучување и исклучување.5. Обичен стил совршени за цела сезона и прилики. Содржина на пакувања : 1 пар Мери Janeејн ФЛАТИ ЗА жени (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) Материјал : жени рамни чевли Мери Janeејн. Овие удобни чевли имаат мазна пичка кожа горната, и добро носат гума ѓон . Погодно : стилизирање на лизгање со декор на ленти од бисер над лентата за инсеп, што ги прават овие рамни чевли да изгледаат поелегантни и модни . Дизајн : лизгање и затворен пети Дизајн, рамни чевли Мери Janeејн, меки ѓон, лесни и удобни летни затворени сандали за жени . Стил : Тркалезна пети, едноставна елегантна и модерна, погодна за совпаѓање на разни облеки на здолништа, особено погодни за датира и излегуваат . прилика : оваа удобна Лизгајте на рамни чевли одлично за секојдневно носење, работа, танц, шопинг, одмор, одење, датира и така натаму.

Спецификација

Избор на клиент