.

.

Ролни метри PU кожа DIY шиење торбичка кожна лента додатоци за двојно-странична лента за хеминг за снабдување со чанти за шиење торбички

Ролни метри PU кожа DIY шиење торбичка кожна лента додатоци за двојно-странична лента за хеминг за снабдување со чанти за шиење

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка се продава од извор од Marketојбуј Маркет. r. Дали барате некои материјали до вреќи со DIY? Погледнете го овој производ, кој е направен од премиум материјал за траен и долгорочно користење. Ролна долга лента за кожни ленти за торба DIY декор. Дојдете да го купите за да направите совршена чанта или торба за вашите пријатели! R. r. Карактеристики r. r. - Боја : светло -кафеава. R. - Материјал : PU кожа. R. - Големина : околу 300x2x0.26cm. R. - Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба. R. - Ролна од кожен лента со двојна страна, без да се намали која било должина и форма што сте сакале. R. - За декор на торби и појас на половината на DIY, издржлив и практичен. r. - кожа отпорна на абење и за лесно чистење на бришење. R. - Дизајнот на светла боја може да ве направи торба попривлечна и мода. Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба. | Двокреветна ролна за кожни ленти за кокошка, без да се намали секоја должина и форма што сте ја посакувале. | Идеално за декор на торби и појас на половината на DIY, издржлив и практичен. | Кожа отпорна на абење и за лесно чистење на бришење. | Дизајнот на светла боја може да ве направи торба попривлечна и мода.

Спецификација

Избор на клиент