.

.

Знаци Билита Викторијан Стоп

Знаци Билита Викторијан Стоп

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите знаци Билита Викторија Стоп! Клиентите само деловен знак можат да бидат прикачени на вратата, wallидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Сигналниот текст и дизајнерската работа е ласерска врежана во цврста пластика. Секој знак доаѓа со поддршка на леплива пена, дозволувајќи им да бидат прикачени на која било рамна површина. Доаѓа во повеќе бои. Нашите деловни знаци се одлични за вашиот бизнис или дом. Среден знак е 4 "h x 8 " w знаци bylita victorian stop! Клиенти само деловен знак (четкано сребро) - Среден.

Спецификација

Избор на клиент