.

.

Машки измиени фармерки за истегнување на нозете

Машки измиени фармерки за истегнување на нозете

DEN 303.68
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен гроздобер и камен измиени фармерки Дарежлива големина на половината, за потенок фит, купете 1 големина надолу. Дизајн на директно нозе. Интегрирана ткаенина за истегнување за разноврсност и удобност. Класичен дизајн со 5 џеб. Вистински тексас. Затворање на копчињата. Детално шиење на задните џебови. Функционална мува. Јамки на појас. Двоен зашиен полите. Увезени. Материјали : 70% памук, 28% полиестер, 2% спандекс. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Погледнете ја последната слика за табелата за фитинг на големината на клиентот и внимателно прочитајте.

Спецификација

Избор на клиент