.

.

Облик на Шалка за складирање на керамички керамички декоративни лушпи за керамичко складирање за клуч, 4#

Облик на Шалка за складирање на керамички керамички декоративни лушпи за керамичко складирање за клуч, 4

DEN 623.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Тој е деликатен и украсен со обликот на школка, што е бесмислено и отпорни на абење. Бидејќи има дизајн со повеќе облици, овој производ може да ја задоволи вашата различна потреба, што е диверзифина и практично. Изработено од керамика, овој производ е нежен и долготрајно. Постојат 6 стилови што можете да ги изберете од : 1, 2, 3, 4, 5, 6. се погодни за клуч, закуска или накит. Име на ИТИМ : Школка Storagematery : Ceramicize Детали : 1 Големина : 12.5cmx7cmx6cm/ 4.92 "x2.76 " x2.36 "(приближно). 2 големина : 16 CMX16 CMX3.5 CM/6.3 " x6.3 "x1.38 " (приближно). 3 Големина : 20.5 CMX9 CMX5 CM/8.07 "x3.54 " x1.97 "(приближно). 4 големина : 13.5cmx15.5cmx5cm/5.31 " x6.1 "x1.97 " (приближно.). 5 големина : 14 CMX14 CMX3.5 CM/5.51 "x5.51 " x1.38 "(приближно). 6 големина : 12 CMX10 CMX10 CM/4.72 " x3.94 "x3.94 " (приближно.) На разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакувантот вклучува : 1x Shell складирање (други не се вклучени) Таа е деликатна и украсна со форма на школка, која Дали е бесмислено и отпорен на абење . Бидејќи има дизајн со повеќе облици, овој производ може да ја задоволи вашата различна потреба, што е диверзифицирано и практично . направено од керамика, овој производ е деликатен и долготраен . има 6 стилови вас може да избере од : 1, 2, 3, 4, 5, 6 . Тој е погоден за клуч, закуска или накит.

Спецификација

Избор на клиент