.

.

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат, транзициски пурпурен џем, килими, 5 'квадратни

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат, транзициски пурпурен џем, килими, 5 'квадратни

DEN 1899.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадратен преоден виолетова џем од виолетова област, 5 'квадратни. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е машина што може да се перат, детски и миленичиња, хипоалергични и репеланти на истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување и не пролева. Едноставно фрлете во машината за перење, лежете рамно на суво и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Куп на Ченил-Полистер; Поддршка од памук, моќност; Висина на купот : 0,08 во . Подготвување. Хипоалергичен. Отпорен на дамки. Пријателски миленичиња и деца. Репелант на Scotchgarde / Истурање - Истурите како кафе и вино доаѓаат чисти со малку сапун и вода, чувајќи ја дамката за килим без дамка.

Спецификација

Избор на клиент