.

.

Скара за скара повеќенаменска храна одделение за храна, отпорна

Скара за скара повеќенаменска храна одделение за храна, отпорна

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Со мазни рабови, без дизајн на Burr и Rustproof, оваа мрежа за скара за скара е безбедна и издржлива за употреба. Кога треба да печете храна, да чувате храна, ладни колачиња, колачи, колачи и зеленчук со пареа, може да се примени мрежа за скара .Тој е изработен од материјал од не'рѓосувачки челик. Постојат 5 различни големини на производот за да изберете. Тоа е погодно за домашна или скара на отворено. (По избор) Големина : 22см, 28 см, 30 см, 42 см, 25 см (по избор) Карактеристики : мазни рабови, испуштени, лесни за чистење детали : 22 см, l : 22cm/8.66 ", w : 16cm/6,3 " (приближно.) 25cm, l : 25cm/9.84 ", w : 19cm/7.48 " (приближно. ", W : 28cm/11.02 " (приближно) 42см, L : 42cm/16.54 ", W : 29cm/11.42 " (приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на артикалот може да биде малку поразлично од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата, како резултат на различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 x скара за скара (други што не се вклучени) со рамка за ладење на плоштад плоштад за печење леб за печење решетката за пареа, задебелена 304 тава за печење од не'рѓосувачки челик. Домашна градина двор, градина на отворено живеење на отворено греење, готвење јадења за скара за скара. Со мазни рабови, без дизајн на Burr и Rustproof, оваа мрежа за скара за скара е безбедна и издржлива за употреба . материјал за дишење и слатки обрасци, што го прави корисно и модерно. 100% сосема нов и висок квалитет. Откако ќе го купите, ќе го сакате.

Спецификација

Избор на клиент