.

.

Фугакал 500 мл мерна цилиндер пластика дипломирана лабораториска тест тедна течна цевка топла, мерна цилиндер, цилиндар за мерење 500 мл

Фугакал 500 мл мерна цилиндер пластика дипломирана лабораториска тест тедна течна цевка топла, мерна цилиндер, цилиндар за мерење

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : 100% нов и висок квалитет на материјал : пластична боја : како што е прикажано во капацитетот на сликата : 500мл Карактеристики : Пластика дипломирана лабораториска тест за цилиндар. Идеално мерење на мали и големи количини на течност. Широко и засилено истурете лесно полнење и истурање. Широката база во форма на пентагонална форма обезбедува стабилност и го прави цилиндерот отпорен на ролна. Многу апликации, вклучително и употреба во ароматерапија, биодизел, правење пиво и вино, лабораторија и многу повеќе. Пакетот вклучува : 1 x пластика дипломиран цилиндер Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Ве молиме, дозволете 1-2 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам! Широко и засилено истурање за лесно полнење и истурање . идеално за мерење на мали и големи количини на течност . пластика дипломиран цилиндер за лабораториски тест.

Спецификација

Избор на клиент