.

.

Инктастична Иднина Танчерка Деца Танцување Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Иднина Танчерка Деца Танцување Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Танцување бебе боди девојки симпатична иднина танчерка силуета подарок за малку балерина. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Иднина Танчерка Деца Танцување Новороденче Краток Ракав Боди Женски 0060 Хедер Греј 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. балет балерина танц деца девојки симпатична хоби едно парче новороденче ползавец hws.

Спецификација

Избор на клиент