.

.

Honeeladyy Сандали За Девојка Летни Сандали За Жени Дебели Ѓон Женски Чевли Слободно Време Плажа Отворени Пети Папучи

Honeeladyy Сандали За Девојка Летни Сандали За Жени Дебели Ѓон Женски Чевли Слободно Време Плажа Отворени Пети Папучи

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

5 Должина Нога : 23см/9. Висина на петицата : удобна висина на петицата за да ги истакнете витките нозе и Привлечните фигури без болка на стапалото и ѓонот, гушкајте ги стапалата и ослободете го елегантниот чекор. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Лежерна Текстура : Вештачка Текстура На кожен ѓон : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : 3см/1.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.5 Нога Должина : 22.5 Нога Должина : 26. Лесен За Носење и Чистење : Разгалете ги стапалата со амортизиран кревет за нозе, а прилагодливиот ремен за тока обезбедува совршено вклопување.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9 Нога Должина : 26см/10. Големина : 42 ЕУ : 40.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.

Спецификација

Избор на клиент