.

.

Mafytytprенски здолништа на дозвола мажи случајни модни решетки за модерни решетки, ладно фестивал, плетенско здолниште

Mafytytprенски здолништа на дозвола мажи случајни модни решетки за модерни решетки, ладно фестивал, плетенско здолниште

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мажите случајни модни решетки за модерни решетки, кул фестивали, плетени здолништа Карактеристики : 1. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно носење. 4. Одлично за секојдневно, случајно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носење ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Пролет/есенски пол : Мажи повод : Надворешно, секојдневно, Дневен материјал : Постелнина полиестерска должина на ракавот : Модел на должина на коленото Тип : Плачен стил : Мода, случајно вклопување : ФИТИТЕ ТУРЕ ДО ГОЛЕМИНА Дебелина : Стандард Како да се измие : Рака Измијте ладно, висат или исушете го она што го добивате : здолниште од мажи од 1 п.п. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Големина на големината. САД Велика Британија ЕУ Должина на колкот на колкот XXL XX-LARGE 12 16 42 112-117 CM/44.09-46.06 '' 130-135 CM/51.18-53.15 '' '61cm/24.02' 'Големина : xxl големина. 16 ЕУ : 42 половината : 112-117cm/44.09-46.06 '' Hip : 130-135cm/51.18-53.15 '' Должина : 61cm/24.02 '' 'Womenените здолништа под 10 $. kirsенски здолништа и дозвола за фустани. Мажите случајни модни решетки за модерни решетки, кул фестивал, плетени здолништа. Плус здолништа со големина за жени. Летни здолништа за дами.

Спецификација

Избор на клиент