.

.

Лолмот Мајчин Фустан Женски Чипка Трим V - Вратот Маица Фустан Повик Лабава Краток Ракав Нега Фустани За Доење Бременост Облека На Дозвола

Лолмот Мајчин Фустан Женски Чипка Трим V - Вратот Маица Фустан Повик Лабава Краток Ракав Нега Фустани За Доење Бременост Облека

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мода Цврста Чипка Краток Ракав Доење Бремена Жена Породилен Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копје 2.Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убав 3.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Носете Го Овој Фустан за Да Ја задржите Модата и да го направите вашиот живот попријатен. 5.100% сосема нов и висок квалитет. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женска Облека Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Рамо Ракав Должина Л 8 10 36 107см/42.13" 101см/39.76" 42см/16.54" 17см/6.69" 91см/35.83" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 107см/42.13" Половината : 101см/39.76" Рамо : 42СМ/16.54" Ракав : 17см/6.69" должина : 91см/35.83" ткаенина : 95% полиестер, 5% распон. Супер мека памучна мешавина фустан со високо истегнување ја негува човечката кожа, а неговата мала тежина и мазниот допир им даваат на луѓето удобност. КАРАКТЕРИСТИКИ : летен фустан за нега, дискретен дизајн на хранење, подигнете го предниот слој за доење.Краток ракав, линија, секојдневен дизајн со еднобојна шема. СИТЕ НАТПРЕВАР МАЈЧИНСТВО ФУСТАН : мајчинство доење фустан може да се носи сам во лето, исто така можете да го носите со џемпер или палто во поладно време. ПРИЛИКИ : Совршен за дома, повик, болница, датира, партија или собири. Погоден За Пролет, Лето, Aut. Нега на облека : Се Препорачува рачно миење, машина washable.Do не белило, закачете ја слушалката за да се исуши. Измијте ги темните бои одделно.

Спецификација

Избор на клиент