.

.

Хессуно Женски Моден Летен Цврст Лежерен Џеб За Џебни Ракави Без Ракави Суспендиран Комбинезон

Хессуно Женски Моден Летен Цврст Лежерен Џеб За Џебни Ракави Без Ракави Суспендиран Комбинезон

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : Слободен Половината : 85см/33.39 " Женски Мода Лето Цврст Обичен Камис Џеб Без Ракави Суспендиран Комбинезонкарактеристики : 1.31" Должина : 124см/48.40 "Колк : 120cm/47.43 "Колк : 115см/45.34 "Колк : 130см/51.28" Должина : 125см/49. Ве молиме Запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски Големини.00 " Големина : ХХЛ Големина.21 " Големина : Л Големина.Материјал : 100% Памук.

Спецификација

Избор на клиент