.

.

Kupleple home декор кучиња сингл редовно платно уметничко печатење

Kupleple home декор кучиња сингл редовно платно уметничко печатење

DEN 973.28
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело доаѓа без потребна инсталација. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Georgeорџ Дијахенко.

Спецификација

Избор на клиент