.

.

haxmnou мажи жени sweatpants еластична половината широки панталони повик cinch дното џогер панталони дневна панталони сина xxl

haxmnou мажи жени sweatpants еластична половината широки панталони повик cinch дното џогер панталони дневна панталони сина xxl

DEN 345.44
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Должина На Панталони : 107см Половината : 77см Колк : 104см Големина : М Должина На Панталони : 108см Половината : 82см Колк : 109см Големина : Л Должина На Панталони : 109см Половината : 87см Колк : 114см Големина : ХЛ Панталони Должина : 111см Половината : 92см Колк : 119см Големина : ХХЛ Панталони Должина : 113см Половината : 97см Колк : 124см Големина : хххл Должина На Панталони : 115см Половината : 102см колк : 129см мажи и жениis и зима слободно време еднобојни панталони панталони панталони Length Waist Hip S107cm77cm104cm M108cm82cm109cml109cm87cm114cmxl111cm92cm119cmxxl113cm97cm124cmxxxl115cm102cm129cmsize : Должина На Панталони : 107cmwaist : 77cmmp : 104cm Size : Mpants Должина : 108cm Waist : 82cmmip : 109cm Size : 109cmwaist : 87cmmip : 114cm Size : XLPants Должина : 111cmwaist : 92cmmip : 119cm Size : XXLPants Должина : 113cmwaist : 97cmmip : 124cmsize : xxxlpants Должина : 115cmwaist : 102cmmip : 129cm материјал : Стилската јога панталона е изработена од висококвалитетна ткаенина од полиестер и памучна мешавина, Погодна За Кожата, дише, мека на допир, еластична и удобна за носење. Карактеристика : Високиот струк ја прави вашата нога да изгледа како подолга и потенка, дуксер од руно во цврста боја одличен за aut и зима, панталони во лабав стил. Натпревар : модните панталони лесно се облекуваат со палто, јакна, дуксери, пуловер и маица со долги ракави за да имаат елегантен изглед, и никогаш нема да излезе од мода. Прилика : овие атлетски панталони се погодни за јога, џогирање, игралиште, забава, ноќен клуб, патување, одмор, одмор и улична облека, исто така може да биде подарок за вашиот пријател.

Спецификација

Избор на клиент