.

.

Момени Сјај Бушава Свиленкаста Област Килим

Момени Сјај Бушава Свиленкаста Област Килим

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Рачно тафтувана од брилијантен полиестер, Бушавата За Сјај има модерна палета на бои и е неверојатно мека. Момени Сјај Бушав Свилен Килим : 100 проценти полиестерски куп. Достапно во различни големини и бои. Совршено дополнување на секој декор.

Спецификација

Избор на клиент