.

.

Женски Летни Врвови Женски Кошули Со Копчиња Печатена Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Разгорени Панталони Исечени Ракави Пролетни Кошули

Женски Летни Врвови Женски Кошули Со Копчиња Печатена Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Разгорени Панталони Исечени Ракави

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

[Секојдневно Носење] : дами слатки кошули со кратки ракави врвови совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед. [Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени.Информации за производот : Модерната форма и шупливата заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Мора да има во текот на летото. Не бледнее и се намалува.овие летни кошули ЗА ОЦЕНУВАЊЕ ве одржуваат во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе ги носите. [ Погодни Прилики] : женски трендовски секојдневни врвови на вратот погодни за излегување надвор, облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Фитедебелина.

Спецификација

Избор на клиент