.

.

Калифорнија, Златен Ретривер, Ретро Портокали Реклама

Калифорнија, Златен Ретривер, Ретро Портокали Реклама

DEN 973.28
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа оригинална, висококвалитетна испружена платнена уметност Од Преса За Фенери, може да се пофали со остри детали и живописни слики Од Калифорнија, Златен Ретривер, Ретро Портокали ад, (12х18 Завиткано Платно, Ѕиден Декор, Уметнички Дела). - Совршено преклопени агли и рабови. - Цврстата предна конструкција спречува доделување и истегнување со текот на времето. -Мастилата базирани на ХП латекс се отпорни НА УВ/избледување и еколошки. - Доаѓа подготвен за закачување со затворена подлога. . Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Калифорнија, Златен Ретривер, Ретро Портокали ад, (12х18 Завиткано Платно, Ѕиден Декор, Уметнички Дела), готова за закачување ѕидна уметност со затворена подлога. Совршено преклопени агли и рабови. Мастилата базирани на ХП латекс се отпорни НА УВ/избледување и еколошки. Цврстата предна конструкција спречува доделување и истегнување со текот на времето.

Спецификација

Избор на клиент