.

.

Асобу СБВ15СИЛ 15-Унца Тајмс Сквер Патување Шише

Асобу СБВ15СИЛ 15-Унца Тајмс Сквер Патување Шише

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантен, стилски и привлекува внимание! СБВ15 Пати Квадратно ШИШЕ ЗА Патување НА АСОБУ ви помага да се издвоите од толпата! Ова сребро 15 мл. лизгалки за шишиња за патување уредно во вашиот рачен багаж, ранец и стандардни држачи за чаши за возила. Цврстата конструкција од нерѓосувачки челик со двоен ѕид, изолирана со вакуум, осигурува дека вашиот пијалок останува ладен до 6 часа. Безбедна и достапна во стилски мат финиш, ова цврсто шише со вода е направено да трае цел живот! Двоен ѕид, Вакуум-изолиран нерѓосувачки Челик. 100% бпа-слободен. Стилски И Елегантен Мат Финиш. Останува Ладно До 6 Часа. Се Вклопува Во Стандардните Држачи За Чаши За Возила. Топ-Решетката Машина За Миење Садови Безбедно. Сребро.

Спецификација

Избор на клиент