.

.

Маскирање Жени Бел Делукс Костим-Големина Мали

Маскирање Жени Бел Делукс Костим-Големина Мали

DEN 1199.84
Залиха
Достапно за нарачка

Инспириран Од Филмот На Дизни, Убавицата и Ѕверот, пронајдете ја вашата вистинска љубов и танцувајте ја ноќта на подот во оваа прекрасна бела облека. Станете убавината на вашите соништа кога ќе излезете во Оваа извонредна Женска Класична Бела наметка. За шармантна идеја за костими за парови, спарете се со костимот На Ѕверот На Дизни. Фустанот има златно метално детално елече и здолниште до подот со украсни розети. Полиестер. Меко, лесно и удобно вклопување.

Спецификација

Избор на клиент