.

.

Женски Плус Големина Роаман Ултразвучна Ткаенина V-Вратот Замав Фустан Се Водат Дрес Краток Ракав V-Вратот

Женски Плус Големина Роаман Ултразвучна Ткаенина V-Вратот Замав Фустан Се Водат Дрес Краток Ракав V-Вратот

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Плус Големина Роаман Ултразвучна Ткаенина V-Вратот Замав Фустан Се Водат Дрес Краток Ракав V-Вратот.Ја зедовме нашата најпродавана туника и ја направивме фустан! Запознајте го вашиот нов омилен фрлање и одење. Обвитканата силуета за вклопување и одблесок без напор ве носи од работен ден до викенд. Предни И задни В-вратови. Мазна, течна, неодолива. Нашите парчиња ткаенина За истегнување на Дрес ултразмут® се направени за мешање, совпаѓање и размножување на вашата гардероба. Отпорен на брчки, убаво се пакува, изгледа одлично цел ден. Просек : 42" должина петит : 40 " должина / спандекс машина за перење увезени . За брендот : Роаман е познат по нашата модерна облека со плус големина. Ние ја направивме нашата цел да обезбедиме облека за жени со плус големина што не вреска "плус големина", туку одговара на забавните стилови на актуелните модни трендови. Роаман создава женска плус мода која е ласкава, женствена и уникатна. Роаман е совршена мешавина на мода, вклопување и удобност, сите изречно направени за облини. Просек : 42 " должина. Ситни фит мерки 40 " должина. Поли/спандекс. Машинско перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент