.

.

Единствени поволни цени за платформа за платформа на глуждот Еспадрил Отворен пети пети Сандали

Единствени поволни цени за платформа за платформа на глуждот Еспадрил Отворен пети пети Сандали

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овие сандали со пета од клинови на Еспадрил имаат Faux Suede Uped и клин со високи потпетици и платформи за да додадат допир на стил на вашиот секојдневен изглед. Совршено за одење на работа, забава, датира, свадба или излегување. Пар со омилениот фустан, здолништа или чевли за шик изглед. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на потпетицата - Висина на платформата6 - 4 - 36 9 3 7/8 - 17 - 5 - 37 9 3/8- - 3 7/8 - 17,5 - - 5,5 38 9 1/2 - -3 7/8 - 18,5 6,5 39 9 7/8 3 7/8 - 19 - 7 - 40 - - 10 - 3 7/8 - 110 - 8 - 41 - -10 3/8 - 3 7/8 - 1 Единствени поволни цени на платформата на платформата Еспадрил Вампир на вида на отворени пети на пети : велур со велур; Outsole : TPR; Пета : Ева. Клинови на Еспадрил. Потпетици на платформа. Лента за глуждот. Отворен пети.

Спецификација

Избор на клиент