.

.

Вивиањо Хд Женски Палта Јакни На Продажба И Дозвола Женски Есенски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џеб Со Долги Ракави Блуза Облека Лабави Врвови Флеш Зема Ка?

Вивиањо Хд Женски Палта Јакни На Продажба И Дозвола Женски Есенски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џеб Со Долги Ракави

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Есенски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џебна Блуза Со Долги Ракави Облека Лабави Врвовикарактеристики : меката и густа плетена ткаенина од шенил е погодна за кожата и удобна за носење. класичен кардиган, плетена ткаенина, широки и долги ракави, лабаво сечење, паднати раменици, ребрести манжетни и полите. Овој лабав плетен џемпер палто е совршен за дами во пролет ,umn и зима. Погоден за забави, работа, состаноци, училиште, шопинг, свадби, коктели, улица, враќање на училиште, на отворено или одмор секој ден. Женски зимски топол џемпер од кардиган, лабава лабава јакна, кардиган кардиган, пространа, многу удобна за носење внатре, сакате да спиете кога ја носите! Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, ви благодариме (сите мерни единици се см)Сезона : Винтергендер : Женска Прилика : Обичен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : долга дебелина : стандардниот пакет вклучува : 1 еез женска Облекасе споредувате со вашата детална големина пред да ја купите! ! ! Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку различна Големина 5 Женски Палта Јакни На Продажба И Дозвола Женски Есенски И Зимски Џемпер Палто Цврст Кардиган Џеб Со Долги Ракави Блуза Облека Лабави Врвови Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за вашето секојдневно носење. Стилскиот и уникатен дизајн го прави вашиот фустан поелегантен и духовен. Има лесна текстура и ве одржува топло во студените денови.

Спецификација

Избор на клиент