.

.

TKing Мода Печати Перница Случај Полиестер Троседот Автомобил Перница Покритие За Дома Декор-Мулти-боја

TKing Мода Печати Перница Случај Полиестер Троседот Автомобил Перница Покритие За Дома Декор-Мулти-боја

DEN 687.84
Залиха
Достапно за нарачка

TKing Fashion е посветена на обезбедување на клиенти со висококвалитетни предмети за домаќинството кои се здрави и еколошки, лесни за употреба и ефтини и ви овозможуваат најудобно искуство. Секој клиент, секое купување, секој производ. Ние сме посветени на одржување на висок квалитет. Нетоксична, Заштита На животната Средина Големина : 45х45см Материјал : Полиестер Скриен Патент Состојба На Затворање : Рачно Изработен, Сосема Нов, Никогаш Не Користен, Без Нега На Ознаки : Рачно Перење Или Миење Во Ладна Вода со нежен циклус. Не користете белило.Големината измерена рачно. Толеранцијата е 1 см.Се трудиме најдобро да го покажеме вистинскиот производ. но, ве молиме разберете ја бојата сепак можеби малку поинаква според илустрацијата и ефектот на екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутерска Навлака За Перница (Без перница) Одлична изработка, висококвалитетна загарантирана, доверлива!. Функционалните иновации и деталниот дизајн се повредни и практични!. Изработени од еколошки материјали, нетоксични и безопасни, побезбедни за употреба!. Нашиот тим е посветен на обезбедување на секој клиент со висококвалитетен прибор за домаќинство и 3681% услуга за задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со тоа, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем.

Спецификација

Избор на клиент