.

.

Бвгфсане Божиќни Стринг Светла Надворешни Божиќни Светла Соларни Божиќни Светла Внатрешна Надворешна Божиќна Декорација

Бвгфсане Божиќни Стринг Светла Надворешни Божиќни Светла Соларни Божиќни Светла Внатрешна Надворешна Божиќна Декорација

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жицата е изолациона и нема да се прегрее. количина : видете ја големината на жиците на map Light должина : прикажи ја големината на табелата метод на моќност : сончевата енергија quacels вклучуваат q 1 x светлосни жици За Новогодишна елка Овие светла за снегулки управувани со батерии се комбинираат со разни Божиќни, вклучувајќи снешко, Дедо мраз и снегулки, убави и симпатични, што е лесно да се со вашите божиќни забави, зголемувајќи ја потоплата атмосфера. Исто така е многу погоден За Божиќ, собири, свадби, денот на Благодарноста и празнична декорација. Овој дизајн е поубав и лесен за употреба. Тие се многу погодни за внатрешна и надворешна употреба, како што се куќи, барови, градини, градини, тераса, балкон или кое било место што треба да биде украсено. Не грижете се дали ќе ги користите под дожд и врел.

Спецификација

Избор на клиент