.

.

Кит Кимберлин-Кутре Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кит Кимберлин-Кутре Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 271.20
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Кит Кимберлин-Кутре Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Спецификација

Избор на клиент