.

.

Плус панталони со големина за жени памучни постелнини панталони Еластични џебови од половината на половината

Плус панталони со големина за жени памучни постелнини панталони Еластични џебови од половината на половината

DEN 269.44
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Weist : 60cm/23.62 '' Hip : 106cm/41.73 '' Должина : 90cm/35.43 '' 'Големина : M Weist : 64cm/25.20' 'Hip : 110cm/43.31' 'Должина на' '' Должина : 91cm/35.83 '' Големина : L L Waist : 68cm/26.77 '' Hip : 114cm/44.88 '' Должина : 92cm/36.22 '' Големина : xl половината : 72cm/28.35 '' Hip : 118cm/46.46 '' Должина : 93cm/36.61 '' Големина : xxl waliest : 76cm/29.92 '' Хип : 122cm/48.03 '' Должина : 94cm/37.01 '' Големина : xxxl половината : 80cm/31.50 '' '' '' '126cm/49.61' 'Должина : 95cm/37.40' 'Големина : xxxxl waliast : 84cm : 84cm : 84cm : 84 CM WAIST : 84 CM WAIST : 84 CM /33.07 '' Hip : 130cm/51.18 '' Должина : 96cm/37.80 '' Големина : xxxxxl половината : 88cm/34,65 '' Hip : 134cm/52.76 '' Должина : 97cm/38.19 '' ’’ Pебови со висок пораст Обични лабави панталони Панталони : 【Материјал】 Изработено е од материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење. Полиестер, многу удобен, лесен и мек. 【Карактеристики】 Печатени, високи половини, Смил панталони, долги панталони, обични панталони. 【Стил】 Стилски и мода ве прават попривлечни 【прилики - погодни за секојдневен изглед и какви било прилики особено за тоа особено за Канцеларија, забави, одмор, клубови и датира. Пефтект да носи со фармерки или хеланки во пролет, лето и есен 【Колокација】 Совршена должина за џемпери, дуксери, блуза или палто. Можете да ги носите пантолоните во чевли или дуксери за стилски изглед на сите сезони! Сезона : Allgender : Womenmaterial : Polyester Decoration : None Pattern Type : Solid Colour Style : Mase, Causal Package Вклучи : 1pc pantssizewaisthipplengths60cm/23.62'106cm/41.73 ' ''M64cm/25.20''110cm/43.31''91cm/35.83''L68cm/26.77''114cm/44.88''92cm/36.22''XL72cm/28.35''118cm/46.46''93cm/36.61''XXL76cm/29.92 '' 122cm/48.03''94cm/37.01''xxxl80cm/31.50''126cm/49.61' '95cm/37.40'''xxxl84cm/33.07''130cm/51.18' '96cm/37.80''xxx 134см/52,76 '' 97cm/38.19''Size : Swaist : 60cm/23.62''hip : 106cm/41.73'''l должина : 90cm/35.43''Size : Mwaist : 64cm/25.20''p 35.83''Size : lwaist : 68cm/26.77'''hip : 114cm/44.88''''l должина : 92cm/36.22''Size : Xlwaist : 72cm/28.35'''hip : 118cm/46.46''''l должина : 93cm/36.61'size : : XXLWaist : 76cm/29.92''Hip : 122cm/48.03''Length : 94cm/37.01''Size : XXXLWaist : 80cm/31.50''Hip : 126cm/49.61''Length : 95cm/37.40''Size : XXXXLWaist : 84cm /33.07'''hip : 130cm/51.18'''l должина : 96cm/37.80''size : xxxxxlwaist : 88cm/34.65''hip : 134cm/52.76''Length Length Maseенска мода.

Спецификација

Избор на клиент