.

.

Лав Бренд Лондон Кеј Предиво Комплет-Експрес Јо-Себе

Лав Бренд Лондон Кеј Предиво Комплет-Експрес Јо-Себе

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Лондон ја создаде и именуваше секоја боја на 40 грама топчиња акрилик. Тоа е издржлив ЦИКЛУС : 6, совршен за правење брзи проекти кои можат да ги издржат елементите ако се остават надвор за бомби од предиво, но доволно меки за домашен декември и мода. Тежина Категорија : 6. Содржина : 100% акрилик. Путуп : 1.4 мл/40гр, 20д. Грижа : машинско перење и сушење. Овој пакет содржи пет топчиња предиво и една брошура. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Лав Бренд Лондон Кеј Предиво Комплет-Експрес Јо-Себе.

Спецификација

Избор на клиент