.

.

Државниот Спартанци во Мичиген 31 '' Santa Stack Leaner

Државниот Спартанци во Мичиген 31 '' Santa Stack Leaner

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете го вашиот дух на Спартанците во Мичиген во вашето омилено време од годината со овој празничен 31 '' Santa Stack Leaner. Возбудливите графики го прават совршен начин да се покажете случајно на вашите државни Спартанци во Мичиген, додека ја прославувате сезоната на празници. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Печатена графика. Мери приближно 21 '' x 35 ''. Официјално лиценциран. Вознемирениот дизајн е обичај отпечатен на рамна база на MDF за да го имитира рустикалниот изглед на вистинско дрво. Бренд : Креации на навивачи. Материјал : 100% MDF. За употреба во затворен простор.

Спецификација

Избор на клиент