.

.

Womenените Елегантни високи половини широки ромпер-случајни v-врат-врата кратки ракави за скокање

Womenените Елегантни високи половини широки ромпер-случајни v-врат-врата кратки ракави за скокање

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Детали : *Големина на ознаката : S-XL, ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Големина на графиконот (1 инч = 2.54cm) Големини на ознаки (CM) 879297102 Bust (инч) 34.3 36.2 38.2 40,2 40,2 половината (CM) 73788388 WAIST (INCH . 99% полиестер* Боја на артикалот : Црна, зелена, сина, црвена, како што се прикажани слики)* Карактеристики на артиклите : Секси фустани за жени /формален фустан со долг ракав за жени /секси крст на крст за жени /секси вежбање фустан за жени со шорцеви лето Фустани за жени* Еластичност на артикалот : Мала Strech* Состојба на артикалот : Сосема нов* Опис на артикалот : Премиум ткаенина : Направено со 99% полиестер, нашиот скок е анти-алергија, анти-статички и антибактериски, обезбедувајќи максимална удобност и издржливост. Повеќекратна боја : Изберете од класични цврсти бои или симпатични цветни отпечатоци за да одговараат на секое расположение и прилика. Погледнете ја нашата табела со големина за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување. Ние предлагаме да изберете малку поголема големина.Уникален дизајн : Одликувајќи длабок V-врат, кратки ракави за рафли и висока половината со вратоврска, нашиот џемпери е комбинезон е Дизајнирано да ги истакне вашите криви и да ве натера да изгледате тенок и стилски. Собилни прилики : Без разлика дали одите на работа, шопинг, на одмор или присуствувате на клупска забава или свадба, нашиот скок е совршен за секоја пригода. Исто така е одлично за формални настани, забави за коктел, датира и многу повеќе!* Содржина на пакетот : 1* Скока (други предмети што не се вклучени) Како да изберете соодветна големина? Големините се исти како и табелите за графикони со големина на мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и светлината на светлината.2, ве молиме дозволете мала (± 2см) Рачна девијација за мерење за податоците. Womenените елегантни високи половини широки ромпер-случајни v-врат-вратни кратки ракави скокаат.

Спецификација

Избор на клиент