.

.

Чизми За Заштита На Мажи Со чизми За Дишење За Безбедност На Работата За Подигање Челични Чевли За Работни Чевли Индустриски Чизми Против пресек отпорни На Пункциј

Чизми За Заштита На Мажи Со чизми За Дишење За Безбедност На Работата За Подигање Челични Чевли За Работни Чевли Индустриски

DEN 703.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Машки, Манстил : Чизми За Безбедност При Работа, Работни Чевли, Заштитни Чевли, Тип На Заштитна Чизма : Еднобојна, Крпеница Боја : Сива Зелена, Црна Зелена, Каки, Сива, Црна, Жолта(По Избор)Големина : САД 4, САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5, САД 11 (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Низок Врв, Висок Врв Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВЕН, ОТВОРЕН, ПЕШАЧЕЊЕ, РАБОТА, ЛОКАЦИЈА ЗА ИНДУСТРИСКА ЕКСПЛОАТАЦИЈА, РАБОТИЛНИЦА ЗА ФАЛСИФИКУВАЊЕ, ИНДУСТРИЈА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА, ПРОИЗВОДСТВО НА АВТОМОБИЛИ, ГРАДЕЖНИШТВО И ПРОИЗВОДСТВО НА МАШИНИ. Може да се користи и во секојдневниот живот. Исто така одлично за пешачење, пешачење, пешачење, спорт итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Работни Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Неуништливо : челичниот прст на дизајнот на работните чизми може да помогне да се заштитат стапалата од паѓање или тркалање предмети. Среден Ѓон Доказ За пункција : Флексибилниот и издржлив среден ѓон против пункција може подобро да ја спречи вашата нога од остри предмети, како што се клинци, стаклена згура, челична шипка. Надворешен Ѓон Отпорен На абење : ние користиме врвен гумен надворешен ѓон што ги прави овие безбедносни чевли да не се истрошат лесно и пуштаат вода низ дното на чевлите. Удобен и Дише : ткаен материјал за Летање Што Дише со мека, облога што дише и удобен флексибилен ѓон, ви овозможуваат да работите долги часови без замор. Повод : овие работни чевли се одлични за пешачење, пешачење и индустрија, градежништво, авто-производство, машина, покриви и магацин и други работни места, исто така, можат да бидат извонредни перформанси во атлетското поле.

Спецификација

Избор на клиент