.

.

симоидни Женски Летни Гладијаторски Рамни Сандали - Широка Ширина Рамен Римски Ремен За Ремен Со Отворени Прсти Дозвола За Црни Облечени Слајд Сандали За Жени Со Г?

симоидни Женски Летни Гладијаторски Рамни Сандали - Широка Ширина Рамен Римски Ремен За Ремен Со Отворени Прсти Дозвола За Црни

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

симоидни Женски Летни Гладијаторски Рамни Сандали - Широка Ширина Рамен Римски Ремен За Ремени Со Отворени Прсти Дозвола За Црни Облечени Слајд Сандали За жени со големина 6,5 симоид е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со категории на производи За Летни Удобни Сандали за Жени. Овде не само Што Можете да купите Женски Летни Гладијаторски Станови Сандали и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : Симоидни Женски Удобни Клин Сандали).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Женски Летни Гладијаторски Станови Сандали, Црни Облечени Слајд Сандали За Жени, Големина 6,5 Женски Летни Гладијаторски Станови Сандали Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Женски Летни Гладијаторски Станови Сандали Карактеристики : 1.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2. Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник изберете. 4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Обична Текстура На Горниот Дел : Текстура На Вештачка кожа : Текстура На Гумена Влошка : вештачка кожна етикета : Стил Наestо : Висок Стил На Тркалезна Пета : 2см/0,79"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Дозволата дозволува мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот. Предмет клучни зборови : Женски Летни Гладијаторски Станови Сандали, Црни Облечени Слајд Сандали За Жени, Големина 6.5.

Спецификација

Избор на клиент