.

.

Складирање јајца, Сад За Јајца За Фрижидер Фрижидер Организација И Контејнери За Складирање Транспарентна Бо Мрежа, компјутер

Складирање јајца, Сад За Јајца За Фрижидер Фрижидер Организација И Контејнери За Складирање Транспарентна Бо Мрежа, компјутер

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . 100% сосема нов и квалитетен, изработен од пп материјал, безбеден и еколошки, лесен за чистење. Кутијата за свежо чување јајца со голем капацитет од 12/18 има по едно јајце во секое гнездо, кое не се лизга и не е отпорно на пукнатини, така што нема потреба да се грижите дали јајцата ќе останат неискористени. Со транспарентен дизајн на капакот, горниот и долниот дел се транспарентни, а бројот на јајца во кутијата е јасен на прв поглед. Запечатен и свеж дизајн, и лесен за чистење, е погоден за зачувување на јајцата. Отпорност на температура : -20℃~120℃/-4℉~248℉;. Спецификации : . Материјал : ПП. Нето Тежина : . 12 Оддел : 0,14 Кг. 18 Оддел : 0,2 Кг. Вкупна Должина : . 12 Оддел : Прибл. 30х11х6, 5 см/11, 81х4, 33х2, 56 инчи. 18 Оддел : Прибл. 30х15х6, 5 см/11, 81х5, 91х2, 56 инчи. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1 х Кутија За Складирање Јајца кутијата за свежо чување јајца со голем капацитет од 12/18 има по едно јајце во секое гнездо, кое не се лизга и не е отпорно на пукнатини, така што нема потреба да се грижите дали јајцата ќе останат неискористени. Со транспарентен дизајн на капакот, горниот и долниот дел се транспарентни, а бројот на јајца во кутијата е јасен на прв поглед. Запечатен и свеж дизајн, и лесен за чистење, е погоден за зачувување на јајцата. Отпорност на температура : -20℃~120℃/-4℉~248℉;. Спецификации : .

Спецификација

Избор на клиент