.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Враќањето од 90-тите години, што е сигурно да стане одење, Иреена од Бринли Ко. Оваа бута за влечење со ѓубре е детално опишано со панели на стрии и влечење-јазичиња на врвот. Вегански кожни горе, тркалезна пети и поддршка од 4 мм удобна пена ™ подножјето го усовршува овој ретро изглед. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент